Kategorija: Naujienos

MILAN ACADEMY VILNIUS U-10 (2009 m.) Lietuvos čempionato TVARKARAŠTIS

2018 m. „Wellkid lygos“ Lietuvos vaikų U-10 (2009 m. gim. ) 7×7 futbolo čempionato Rytų regiono A diviziono TVARKARAŠTIS

1. FM ŽAIBAS
2. FM VILNIAUS VYTIS-1
3. FK GRANITAS-1
4. VFA GELEŽINIS VILKAS
5. TFA MILANAS-1
6. FM AUDRA-1
7. FA ŽALGIRIETIS-1
8. FM ATEITIS-1
9. BFA-1
10. SFK ROTALIS
11. VILNIAUS FM-MARGIRIS
12. FM NIKĖ

I RATAS I- TURAS BALANDŽIO 27 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
1. 14.30 FM ŽAIBAS – FM NIKĖ
2. 14.30 FM VILNIAUS VYTIS-1 – VILNIAUS FM – MARGIRIS
3. 14.30 FK GRANITAS-1 – SFK ROTALIS
4. 14.30 VFA GELEŽINIS VILKAS – BFA-1
5. 15.30 TFA MILANAS-1 – FM ATEITIS-1
6. 15.30 FM AUDRA-1 – FA ŽALGIRIETIS-1
II- TURAS GEGUŽĖS 04 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
7. 14.30 FM NIKĖ – FA ŽALGIRIETIS – 1
8. 14.30 FM ATEITIS-1 – FM AUDRA-1
9. 14.30 BFA-1 – TFA MILANAS-1
10. 14.30 SFK ROTALIS – FM GELEŽINIS VILKAS
11. 15.30 VILNIAUS FM-MARGIRIS – FK GRANITAS-1
12. 15.30 FM ŽAIBAS –FM VILNIAUS VYTIS-1
III- TURAS GEGUŽĖS 11 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
13. 14.30 FM VILNIAUS VYTIS – FM NIKĖ
14. 14.30 FK GRANITAS-1 – FM ŽAIBAS
15. 14.30 VFA GELEŽINIS VILKAS – VILNIAUS FM-MARGIRIS
16. 14.30 TFA MILANAS-1 – SFK ROTALIS
17. 15.30 FM AUDRA-1 – BFA-1
18. 15.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – FM ATEITIS–1
IV- TURAS GEGUŽĖS 18 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS,ĄŽUOLYNO 5
19. 14.30 FM NIKĖ – FM ATEITIS-1
20. 14.30 BFA-1 – FA ŽALGIRIETIS-1
21. 14.30 SFK ROTALIS – FM AUDRA-1
22. 14.30 VILNIAUS FM-MARGIRIS – TFA MILANAS-1
23. 15.30 FM ŽAIBAS – VFA GELEŽINIS VILKAS
24. 15.30 FM VILNIAUS VYTIS-1 – FK GRANITAS-1
V- TURAS GEGUŽĖS 25 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA, VILNIUS,ĄŽUOLYNO 5
25. 14.30 FK GRANITAS-1 – FM NIKĖ
26. 14.30 VFA GELEŽINIS VILKAS – FM VILNIAUS VYTIS-1
27. 14.30 TFA MILANAS-1 – FM ŽAIBAS
28. 14.30 FM AUDRA-1 – VILNIAUS FM-MARGIRIS
29. 15.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – SFK ROTALIS
30. 15.30 FM ATEITIS-1 – BFA-1
VI- TURAS BIRŽELIO 01 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA‘, VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
31. 14.30 FM NIKĖ – BFA-1
32. 14.30 SFK ROTALIS – FM ATEITIS-1
33. 14.30 VILNIAUS FM-MARGIRIS – FA ŽALGIRIETIS-1
34. 14.30 FM ŽAIBAS – FM AUDRA-1
35. 15.30 FM VILNIAUS VYTIS-1 – TFA MILANAS-1
36. 15.30 FK GRANITAS-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
VII- TURAS BIRŽELIO 08 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
37. 14.30 VFA GELEŽINIS VILKAS – FM NIKĖ
38. 14.30 TFA MILANAS-1 – FK GRANITAS-1
39. 14.30 FM AUDRA-1 – FM VILNIAUS VYTIS-1
40. 14.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – FM ŽAIBAS
41. 15.30 FM ATEITIS-1 – VILNIAUS FM-MARGIRIS
42. 15.30 BFA-1 – SFK ROTALIS
VIII- TURAS BIRŽELIO 15 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“. VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
43. 14.30 FM NIKĖ – SFK ROTALIS
44. 14.30 VILNIAUS FM MARGIRIS – BFA-1
45. 14.30 FM ŽAIBAS – FM ATEITIS-1
46. 14.30 FM VILNIAUS VYTIS – FA ŽALGIRIETIS-1
47. 15.30 FK GRANITAS-1 – FM AUDRA-1
48. 15.30 VFA GELEŽINIS VILKAS – TFA MILANAS
IX- TURAS BIRŽELIO 22 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
49. 14.30 TFA MILANAS-1 – FM NIKĖ
50. 14.30 FM AUDRA-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
51. 14.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – FK GRANITAS-1
52. 14.30 FM ATEITIS-1 – FM VILNIAUS VYTIS-1
53. 15.30 BFA-1 – FM ŽAIBAS
54. 15.30 SFK ROTALIS – VILNIAUS FM-MARGIRIS
X- TURAS GEGUŽĖS 02 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS,ŠIRVINTŲ 80
55. 16.30 FM NIKĖ – VILNIAUS FM –MARGIRIS
56. 16.30 FM ŽAIBAS – SFK ROTALIS
X- TURAS GEGUŽĖS 09 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS,ŠIRVINTŲ 80
57. 16.30 FM VILNIAUS VYTIS-1 – BFA-1
58. 16.30 FK GRANITAS-1 – FM ATEITIS-1
X- TURAS GEGUŽĖS 16 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS,ŠIRVINTŲ 80
59. 16.30 VFA GELEŽINIS VILKAS – FA ŽALGIRIETIS-1
60. 16.30 TFA MILANAS-1 – FM AUDRA-1
XI TURAS GEGUŽĖS 23 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS ,VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
61. 16.30 FM AUDRA-1 – FM NIKĖ
62. 16.30 FA ŽALGIRIETIS – TFA MILANAS-1
XI TURAS GEGUŽĖS 30 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS ,VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
63. 16.30 FM ATEITIS-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
64. 16.30 BFA-1 – FK GRANITAS-1
XI TURAS BIRŽELIO 06 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS ,VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
65. 16.30 SFK ROTALIS – FM VILNIAUS VYTIS-1
66. 16.30 VILNIAUS FM-MARGIRIS – FM ŽAIBAS

MILAN ACADEMY VILNIUS U-12 (2007 m.) Lietuvos čempionato TVARKARAŠTIS

2018 m. „Wellkid lygos“ Lietuvos vaikų U-12 (2007 m. gim. ) 9×9 futbolo čempionato Rytų regiono TVARKARAŠTIS

1. VILNIAUS FM
2. SK NEMENČINĖ
3. TFA MILANAS
4. FK GRANITAS-1
5. FK GRANITAS-2
6. FA ŽALGIRIETIS-1
7. FA ŽALGIRIETIS-2
8. FM ATEITIS-1
9. VISAGINO SC-1
10. FM ATEITIS-2
11. VISAGINO SC-2
12. UKMERGĖS SC
13. VFA GELEŽINIS VILKAS

I RATAS I- TURAS BALANDŽIO 28 D. (ŠEŠTADIENIS) , LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
1. 13.00 SK NEMENČINĖ – VFA GELEŽINIS VILKAS
2. 13.00 TFA MILANAS – UKMERGĖS SC
3. 13.00 FK GRANITAS-1 – VISAGINO SC-2
4. 14.00 FK GRANITAS-2 – FM ATEITIS-2
5. 14.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – VISAGINO SC-1
6. 14.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – FM ATEITIS-1
II- TURAS BALANDŽIO 28 D. (ŠEŠTADIENIS), LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
7. 15.00 VISAGINO SC-1 – FA ŽALGIRIETIS-2
8. 15.00 FM ATEITIS-2 – FA ŽALGIRIETIS-1
9. 15.00 VISAGINO SC-2 – FK GRANITAS-2
10. 16.00 UKMERGĖS SC – FK GRANITAS-1
11. 16.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – TFA MILANAS
12. 16.00 VILNIAUS FM – SK NEMENČINĖ
III- TURAS GEGUŽĖS 01 D. (ANTRADIENIS), LFF STADIONAS,VILNIUS, STADIONO 2
13. 16.00 TFA MILANAS – VILNIAUS FM
14. 16.00 FK GRANITAS-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
15. 16.00 FK GRANITAS-2 – UKMERGĖS SC
16. 17.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – VISAGINO SC-2
17. 17.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – FM ATEITIS-2
18. 17.00 FM ATEITIS-1 – VISAGINO SC-1
IV- TURAS GEGUŽĖS 01 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS, VILNIUS,STADIONO 2
19. 18.00 FM ATEITIS-2 – FM ATEITIS-1
20. 18.00 VISAGINO SC-2 – FA ŽALGIRIETIS-2
21. 18.00 UKMERGĖS SC – FA ŽALGIRIETIS-1
22. 19.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – FK GRANITAS-2
23. 19.00 VILNIAUS FM – FK GRANITAS-1
24. 19.00 SK NEMENČINĖ – TFA MILANAS
V- TURAS GEGUŽĖS 15 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
25. 17.00 FK GRANITAS-1 – SK NEMENČINĖ
26. 17.00 FK GRANITAS-2 – VILNIAUS FM
27. 17.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
28. 18.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – UKMERGĖS SC
29. 18.00 FM ATEITIS-1 – VISAGINO SC-2
30. 18.00 VISAGINO SC-1 – FM ATEITIS-2
VI- TURAS GEGUŽĖS 15 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
31. 19.00 VISAGINO SC-2 – VISAGIN0 SC-1
32. 19.00 UKMERGĖS SC – FM ATEITIS-1
33. 19.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – FA ŽALGIRIETIS-2
34. 00.00 VILNIAUS FM – FA ŽALGIRIETIS-1 (nukeltos į birželio 19 dieną )
35. 00.00 SK NEMENČINĖ – FK GRANITAS-2 (nukeltos į birželio 19 dieną)
36. 00.00 TFA MILANAS – FK GRANITAS-1 (nukeltos į birželio 19 dieną)
VII- TURAS GEGUŽĖS 29 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS, STADIONO 2
37. 14.00 FK GRANITAS-2 – TFA MILANAS
38. 14.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – SK NEMENČINĖ
39. 14.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – VILNIAUS FM
40. 15.00 FM ATEITIS-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
41. 15.00 VISAGINO SC-1 – UKMERGĖS SC
42. 15.00 FM ATEITIS-2 – VISAGINO SC-2
VIII- TURAS GEGUŽĖS 29 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS, VILNIUS,STADIONO 2
43. 16.00 UKMERGĖS SC – FM ATEITIS-2
44. 16.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – VISAGINO SC-1
45. 16.00 VILNIAUS FM – FM ATEITIS-1
46. 17.00 SK NEMENČINĖ – FA ŽALGIRIETIS-2
47. 17.00 TFA MILANAS – FA ŽALGIRIETIS-1
48. 17.00 FK GRANITAS-1 – FK GRANITAS-2
IX- TURAS BIRŽELIO 09 D.(ŠEŠTADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
49. 10.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – FK GRANITAS-1
50. 10.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – TFA MILANAS
51. 10.00 FM ATEITIS-1 – SK NEMENČINĖ
52. 11.00 VISAGINO SC-1 – VILNIAUS FM
53. 11.00 FM ATEITIS-2 – VFA GELEŽINIS VBILKAS
54. 11.00 VISAGINO SC-2 – UKMERGĖS SC
X- TURAS BIRŽELIO 09 D. (ŠEŠTADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
55. 12.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – VISAGINO SC-2
56. 12.00 VILNIAUS FM – FM ATEITIS-2
57. 12.00 SK NEMENČINĖ – VISAGINO SC-1
58. 13.00 TFA MILANAS – FM ATEITIS-1
59. 13.00 FK GRANITAS-1 – FA ŽALGIRIETIS-2
60. 13.00 FK GRANITAS-2 – FA ŽALGIRIETIS-1
XI TURAS BIRŽELIO 12 D.(ANTRADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS.STADIONO 2
61. 17.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – FK GRANITAS-2
62. 17.00 FM ATEITIS-1 – FK GRANITAS-1
63. 17.00 VISAGINO SC-1 – TFA MILANAS
64. 18.00 FM ATEITIS-2 – SK NEMENČINĖ
65. 18.00 VISAGINO SC-2 – VILNIAUS FM
66. 18.00 UKMERGĖS SC – VFA GELEŽINIS VILKAS
XII TURAS BIRŽELIO 12 D.(ANTRADIENIS),LFF STADIONAS, VILNIUS,STADIONO 2
67. 19.00 VILNIAUS FM – UKMERGĖS SC
68. 19.00 SK NEMENČINĖ – VISAGINO SC-2
69. 19.00 TFA MILANAS – FM ATEITIS-2
70. 16.00 FK GRANITAS-1 – VISAGINO SC-1 (nukeltos į birželio 19 dieną)
71. 16.00 FK GRANITAS-2 – FM ATEITIS-1 (nukeltos į birželio 19 dieną)
72. 16.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – FA ŽALGIRIETIS-2 (nukeltos į birželio 19 dieną) XII TURAS BIRŽELIO 19 D.(ANTRADIENIS),FABIJONIŠKIŲ STADIONAS,VILNIUS, P.ŽADEIKOS 2
73. 10.00 FM ATEITIS-1 – FA ŽALGIRIETIS-1
74. 10.00 VISAGINO SC-1 – FK GRANITAS-2
75. 11.00 FM ATEITIS-2 – FK GRANITAS-1
76. 11.00 VISAGINO SC-2 – TFA MILANAS
77. 12.00 UKMERGĖS SC – SK NEMENČINĖ
78. 12.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – VILNIAUS FM VI TURAS BIRŽELIO 19 D. (ANTRADIENIS),FABIJONIŠKIŲ STADIONAS,VILNIUS,P.ŽADEIKOS 2
34. 13.00 VILNIAUS FM – FA ŽALGIRIETIS-1
35. 13.00 SK NEMENČINĖ – FK GRANITAS-2
36. 14.00 TFA MILANAS – FK GRANITAS-1
XII TURAS BIRŽELIO 19 D. (ANTRADIENIS) FABIJONISKIŲ STADIONAS,VILNIUS,P.ŽADEIKOS 2
70. 15.30 FK GRANITAS-1 – VISAGINO SC-1
71. 15.00 FK GRANITAS-2 – FM ATEITIS-1
72. 15.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – FA ŽALGIRIETIS-2

Lietuvos rinktinėje pirmasis ,,Milan Academy Vilnius“ auklėtinis

Naujai suformuota Lietuvos U-15 rinktinė grįžo iš Tbilisio, kur praėjusią savaitę dalyvavo keturių komandų turnyre kartu su Gruzija, Turkija ir Baltarusija. Į Lietuvos rinktinę buvo iškviestas ir „Milan academy Vilnius“ puolėjas Kajus Kavaliauskas, kuris tapo pirmuoju vos prieš ketverius metus atsidariusios akademijos auklėtiniu.

 

Tiesioginiu reisu iš Kauno į Kutaisį skridę, o vėliau iki Tbilisio autobusu važiavę jaunieji futbolininkai netrukus buvo priversti pripažinti skaudų Gruzijos rinktinės pranašumą 6:0.
„Tarp komandos draugų nebuvo komunikacijos, nesugebėjome kontroliuoti kamuolio – toks ir rezultatas. Gruzinai mus spaudė ir tas presingas mus išmušė iš vėžių. Be to, kai jie buvo su kamuoliu, atrodė, kad jų aikštėje daugiau. Niekaip nesugebėjome išsirinkti jų žaidėjų“, – prisiminimais iš debiutinių rungtynių dalinosi K.Kavaliauskas.
„Šiaip jau keista, kad nebuvo tos komunikacijos, nes su rinktinės draugais daug laiko susibendrauti nereikėjo. Tikrai gražiai sutarėme ir bendravome“, – apie Svajūno Česnulio vadovaujamą ekipą sakė jaunasis milanietis.

Antrose turnyro rungtynėse Lietuva 1:2 nusileido Turkijai, trečiose – 1:0 buvo įveikta Baltarusija.
„Sakyčiau, kad stipriai pagerinome komunikaciją ir žymiai geriau gynėmės. Tikslas buvo nebepalikti laisvų varžovų ir mums tai sekėsi. Bėgome į dvikovas, geriau kovojome, dėl to ir geresni rezultatai“, – sakė K.Kavaliauskas.

„Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę atstovauti savo šaliai. Tai man didžiulis įvertinimas. Pastebėjau savo klaidas, supratau, kad daug ką turiu žymiai greičiau galvoti, atlikti veiksmus ir taip toliau. Turiu tikslą ir toliau atstovauti Lietuvos rinktinei, todėl esu pasiruošęs dirbti dar sunkiau, o treneriams įrodyti, kad esu vertas rinktinės marškinėlių“, – dėstė „Milan academy Vilnius“ auklėtinis.

Dėmesio: Treniruočių grafikas nedalyvaujantiems stovykloje

Rugpjūčio 21 – 25 dieną vyks Talentų futbolo akademijos stovykla, todėl šiek tiek keisis treniruočių laikai, bei kai kam ir vieta. Visos treniruotės vyks Fanų futbolo stadione. 2003 – 2006 m. treniruosis I, III, V 17:00 , treniruotes ves treneris Valdemar Šaveiko, 2010, 2009,2008, 2007 nedalyvaujantys stovykloje treniruosis I, III, V 15:30 , treniruotes ves Treneris Ernestas Zakarevičius. 2011 ir 2012 m. treniruočių laikai nekinta.

TFA AC Milano akademijos stovykloje dalyvaus Treneris iš AC Milan futbolo klubo, Fabio Vannoni!

Jau tradicinėje Vilniaus Talentų futbolo akademijos vasaros stovykloje, kuri vyks Trakų miesto centriniame stadione, dalyvaus ir Italijos grandų AC Milan Techninis Direktorius Fabio Vannoni.

Stovykla vyks rugpjūčio 21 – 25 dienomis. AC Milan futbolo klubo paskirtas techninis Direktorius kuruos stovyklą ir sieks savo žinias perteikti tiek akademijos treneriams, tiek būsimiems stovyklos dalyviams. Stovyklų metu akademijos treneriai yra apmokomi, jiems suteikiamos žinios apie naujausias kryptis, treniravimo taškus,  AC Milan futbolo akademijoje, diskutuojama, aiškinamasi kaip treniruotes padaryti ne tik smagias, bet ir efektyvias, žaidėjams padėti parodyti geriausias savo savybes ir mėgautis tuo ką darome aikštėje. Tai puiki galimybė mums kartu augti tiek kaip žaidėjams, tiek kaip asmenybėms.

Būdamas treneriu, Fabio yra dirbęs Portugalijos ,, Vitoria Setubal FC“ , Anglijos ,,West Bromwich Albion“ , ,,Wolverhampton FC “ , Nottingham Forest FC “ , Austrijos ,,SK Surm Graz “ , Švedijos ,, MALMO FF “ , Italijoje  ,, Atlanta BS, Torino FC “  , šiuo metu yra AC Milan techninis Direktorius. 

 

Stovykloje taip pat turėsime puikių pramogų, mokinsimės Italų kalbos pagrindų, maudysimės baseine, šalia esančiame ežere, bendrausime su profesionaliais FK ,,Trakai“ žaidėjais!

Registracija į stovyklą: Marius@tfamilanas.lt ; +37063869781 ;

Talentų futbolo akademijos stovykla Palangoje! Liepos 24 – 30 dienomis!

Stovykla Palangoje

Gyvenamoji vieta: Vyturio poilsio namuose (Dariaus ir Girėno g. 20). Kambariai dviviečiai ir triviečiai.
Maitinimas: tris kartus per dieną . ( ~9:00 val, 13:30 val ir 19 val). Valgome ten esančioje valgykloje.
Treniruotės: Vyksta po dvi ( kartais 3 , pagal poreikį) treniruotes per dieną.
Laisvu metu: poilsis prie jūros, pažintinės ekskursijos po išskirtines Palangos vietas.
Treniruočių vieta: Sportuojame aikštėje ( treniruočių, ne pagrindinėje), ir pliaže.
Iki jūros 15 min. pėsčiomis, todėl rytais numatytas lengvas krosas iki jūros.
Kaina: 245 eurai.
Amžius: Nuo 8 metų su nakvyne.
Treneriai: Matas Juodelis, Valdemar Šaveiko

Registracija: marius@tfamilanas.lt ; +370 638 69 781

STOVYKLA VYKS TIK JEIGU UŽSIPILDYS GRUPĖS.

TFA Milan 2006 B: 2017 m. Lietuvos vaikų U-12 (2006 m. g.) 9×9 futbolo pirmenybių Rytų regiono B diviziono TVARKARAŠTIS

2017 m. Lietuvos vaikų U-12 (2006 m. g.) 9×9 futbolo pirmenybių Rytų regiono B diviziono TVARKARAŠTIS:
1. Vilniaus FM-2
2. Talentų FA-2
3. Vilniaus SK „Polonija“
4. FK „Utenos Utenis“
5. FA „Žalgirietis-2“
I RATAS
Gegužės 12 d. (penktadienis)
2. 17.00 Talentų FA-2 – SK Polonija
Gegužės 19 d. (penktadienis)
6. 16.00 Vilniaus FM-2 – Talentų FA-2
Gegužės 26 d. (penktadienis)
7. 16.00 Talentų FA-2 – FA Žalgirietis-2

Gegužės 29 d. (pirmadienis)
9. 18.00 FK Utenos Utenis – Talentų FA-2

Birželio 02 d. (penktadienis)
12. 13.00 SK Polonija – Talentų FA-2
Birželio 16 d. (penktadienis)
16. 13.00 Talentų FA-2 – Vilniaus FM-2
II RATAS
Rugpjūčio 25 d. (penktadienis)
17. 13.00 FA Žalgirietis-2 – Talentų FA-2

Rugpjūčio 28 d. (pirmadienis)
19. 14.00 Talentų FA-2 – FK Utenos Utenis

Rugsėjo 08 d. (penktadienis)
22. 17.00 Talentų FA-2 – SK Polonija
Rugsėjo 22 d. (penktadienis)
26. 17.00 Vilniaus FM-2 – Talentų FA-2
Rugsėjo 29 d. (penktadienis)
27. 16.00 Talentų FA-2 – FA Žalgirietis-2

Spalio 06 d. (penktadienis)
29. 17.00 FK Utenos Utenis – Talentų FA-2