Kategorija: TFA 2008

MILAN ACADEMY VILNIUS U-11 (2008 m.) Lietuvos čempionato, A divizionoTVARKARAŠTIS

2018 m. „Wellkid lygos“ Lietuvos vaikų U-11 (2008 m. gim. ) 7×7 futbolo čempionato Rytų regiono A diviziono TVARKARAŠTIS

1. SFK ROTALIS
2. FM ŽAIBAS
3. FM VILNIAUS VYTIS
4. FA ŽALGIRIETIS-1
5. TFA MILANAS-1
6. VFK SPURTAS
7. FK GRANITAS
8. VFA GELEŽINIS VILKAS
9. FK MARGIRIS-RABONA
10. FM ATEITIS
11. VILNIAUS FM-1
12. BFA-1

I RATAS I- TURAS BALANDŽIO 26 D. (KETVIRTADIENIS) , LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
1. 16.00 SFK ROTALIS – BFA-1
2. 16.00 FM ŽAIBAS – VILNIAUS FM-1
3. 16.50 FM VILNIAUS VYTIS – FM ATEITIS
4. 16.50 FA ŽALGIRIETIS-1 – FK MARGIRIS-RABONA
5. 17.40 TFA MILANAS-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
6. 17.40 VFK SPURTAS – FK GRANITAS
II- TURAS BALANDŽIO 27 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“,VILNIUS,ĄŽUOLYNO 5
7. 16.20 BFA-1 – FK GRANITAS
8. 16.20 VFA GELEŽINIS VILKAS – VFK SPURTAS
9. 16.20 FK MARGIRIS-RABONA – TFA MILANAS-1
10. 16.20 FM ATEITIS – FA ŽALGIRIETIS-1
11. 17.10 VILNIAUS FM-1 – FM VILNIAUS VYTIS
12. 17.10 SFK ROTALIS – FM ŽAIBAS
III- TURAS GEGUŽĖS 04 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“,VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
13. 16.20 FM ŽAIBAS – BFA-1
14. 16.20 FM VILNIAUS VYTIS – SFK ROTALIS
15. 16.20 FA ŽALGIRIETIS-1 – VILNIAUS FM-1
16. 16.20 TFA MILANAS-1 – FM ATEITIS
17. 17.10 VFK SPURTAS – FK MARGIRIS-RABONA
18. 17.10 FK GRANITAS – VFA-GELEŽINIS VILKAS
IV- TURAS GEGUŽĖS 11 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS,ĄŽUOLYNO 5
19. 16.20 BFA-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
20. 16.20 FK MARGIRIS-RABONA – FK GRANITAS
21. 16.20 FM ATEITIS – VFK SPURTAS
22. 16.20 VILNIAUS FM-1 – TFA MILANAS-1
23. 17.10 SFK ROTALIS – FA ŽALGIRIETIS-1
24. 17.10 FM ŽAIBAS – FM VILNIAUS VYTIS
V- TURAS GEGUŽĖS 18 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
25. 16.20 FM VILNIAUS VYTIS – BFA-1
26. 16.20 FA ŽALGIRIETIS-1 – FM ŽAIBAS
27. 16.20 TFA MILANAS-1 – SFK ROTALIS
28. 16.20 VFK SPURTAS – VILNIAUS FM-1
29. 17.10 FK GRANITAS – FM ATEITIS
30. 17.10 VFA GELEŽINIS VIKKAS – FK MARGIRIS-RABONA
VI- TURAS GEGUŽĖS 25 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“. VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
31. 16.20 BFA-1 – FK MARGIRIS-RABONA
32. 16.20 FM ATEITIS – VFA GELEŽINIS VILKAS
33. 16.20 VILNIAUS FM-1 – FK GRANITAS
34. 16.20 SFK ROTALIS – VFK SPURTAS
35. 17.10 FM ŽAIBAS – TFA MILANAS-1
36. 17.10 FM VILNIAUS VYTIS – FA ŽALGIRIETIS-1
VII- TURAS BIRŽELIO 01 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VINIUS, ĄŽUOLYNO 5
37. 16.20 FA ŽALGIRIETIS-1 – BFA-1
38. 16.20 TFA MILANAS-1 – FM VILNIAUS VYTIS
39. 16.20 VFK SPURTAS – FM ŽAIBAS
40. 16.20 FK GRANITAS – SFK ROTALIS
41. 17.10 VFA GELEŽINIS VILKAS – VILNIAUS FM-1
42. 17.10 FK MARGIRIS-RABONA – FM ATEITIS
VIII- TURAS BIRŽELIO 08 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
43. 16.20 BFA-1 – FM ATEITIS
44. 16.20 VILNIAUS FM-1 – FK MARGIRIS-RABONA
45. 16.20 SFK ROTALIS – VFA GELEŽINIS VILKAS
46. 16.20 FM ŽAIBAS – FK GRANITAS
47. 17.10 FM VILNIAUS VYTIS – VFK SPURTAS
48. 17.10 FA ŽALGIRIETIS – TFA MILANAS-1
IX- TURAS BIRŽELIO 15 D. (PENKTADIENIS), „SPORTIMA“, VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
49. 16.20 TFA MILANAS-1 – BFA-1
50. 16.30 VFK SPURTAS – FA ŽALGIRIETIS-1
51. 16.30 FK GRANITAS – FM VILNIAUS VYTIS
52. 16.30 VFA GELEŽINIS VILKAS – FM ŽAIBAS
53. 15.30 FK MARGIRIS-RABONA – SFK ROTALIS
54. 15.30 FM ATEITIS – VILNIAUS FM-1
X- TURAS BIRŽELIO 22 D. (PENKTADIENIS) „SPORTIMA“,VILNIUS,ĄŽUOLYNO 5
55. 16.30 BFA-1 – VILNIAUS FM-1
56. 16.30 SFK ROTALIS – FM ATEITIS
57. 16.30 FM ŽAIBAS – FK MARGIRIS-RABONA
58. 16.30 FM VILNIAUS VYTIS – VFA GELEŽINIS VILKAS
59. 15.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – FK GRANITAS
60. 15.30 TFA MILANAS-1 – VFK SPURTAS
XI TURAS BIRŽELIO 13 D.(TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS,ŠIRVINTŲ 80)
61. 16.30 VFK SPURTAS – BFA-1
62. 16.30 FK GRANITAS – TFA MILANAS-1
XI TURAS BIRŽELIO 20 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
63. 16.30 VFA GELEŽINIS VILKAS – FA ŽALGIRIETIS-1
64. 16.30 FK MARGIRIS-RABONA – FM VILNIAUS VYTIS
XI TURAS BIRŽELIO 22 D. (PENKTADIENIS), SPORTIMA“,VILNIUS, ĄŽUOLYNO 5
65. 16.20 FM ATEITIS – FM ŽAIBAS
66. 16.20 VILNIAUS FM-1 – SFK ROTALIS