Metodologija

Metodologija

Visa A.C. Milan futbolo mokyklos treniruočių metodika yra orientuota į kiekvieną žaidėją atskirai, kad jis galėtų vystyti ir tobulinti savo įgūdžius atskirose srityse: technikos, taktikos ir psichologijos. Taip pat visame mokymo procese mes siekiame savo jauniesiems žaidėjams suteikti ir gyvenimiškai svarbių įgūdžių, tokių kaip dėmesio koncentravimas ar disciplina, kurie bus naudingi bet kuriose gyvenimiškose situacijose. Kas padės mūsų mokyklos sportininkams gerokai padidinti supratimą apie kiekvieno žaidėjo vaidmenį futbolo aikštėje ar už jos ribų.

Mūsų futbolo mokyklos filosofija yra grindžiama požiūriu į “visą žmogų”, pripažįstant, kad gerinant žaidėjo fizinį ir techninį vystymąsi, turi augti ir žaidėjo branda, t.y. vystytis jo emocinė ir psichologinė gerovė. A.C. Milan futbolo mokykla skatina visus vaikus turėti didelių ambicijų futbole ir siekia prisidėti prie kiekvieno savo žaidėjo psichinės ir fizinės sveikatos gerinimo sporto pagalba. Todėl mūsų futbolo mokyklos treniruotės orientuotos į keturias pagrindines sritis: motorinių įgūdžių, pažinimo, asmeninių ir socialinių įgūdžių vystymą:

Mes siekiame tobulinti kiekvieno žaidėjo techninius ir taktinius gebėjimus, koncentruodamiesi į kamuolio spyrimą, varymą, perdavimą, mušimą galva ir kovą dėl kamuolio. Greitis, jėga, ištvermė ir lankstumas yra
svarbiausios fizinės savybės šioje srityje.

Mūsų mokykloje siekiama plėtoti tokias asmens savybes, kaip intuicija, atmintis, koncentracija ir atsakingas sprendimų priėmimas. Ši mokymų dalis remiasi jaunųjų žaidėjų saviraiška, kūrybiškumu ir vaizduote.

Asmeninių įgūdžių lavinimas orientuotas į emocijų kontrolę ir savikontrolės atgavimą, kai jos netenkama, todėl šioje srityje didinama žaidėjų futbolo-akademija-tfazvaigzdes-1024x683motyvacija, savigarba ir noras būti nepriklausomiems.

Mes mokomės dirbti visi kartu kaip grupė, kaip komanda, pabrėžiant taisyklių laikymąsi ir pagarbą kitų priimtiems sprendimams. Šioje dalyje yra svarbu išmokti bendradarbiauti.

Visos A.C. Milan futbolo mokymo programos sudaromos 10 mėnesių laikotarpiui, atsižvelgiant į programas, kurios sukurtos dešimtmečius veikiančioje A.C. Milan jaunimo akademijoje Italijoje. Visos mokymo programos sukurtos siekiant ugdyti ir tobulinti konkrečios amžiaus grupės vaikų fizines ir psichines savybes, todėl A.C. Milan futbolo mokyklų žaidėjai mokindamiesi futbolo žaidimo subtilybių atsižvelgiant į specialias augimo programas, tampa stipresni, greitesni, protingesni ir labiau pasirengę būti geriausiais futbolo aikštėje nei kitos futbolo mokyklos to paties amžiaus žaidėjas.

Mūsų futbolo mokykla suteiks galimybę savo žaidėjams tapti rimtais profesionaliais žaidėjais ateityje. Mūsų mokyklos personalas reguliariai vertins savo žaidėjus ne tik fizinių testų pagalba, kurie apsprendžia greičio, vikrumo ir stiprumo rodiklius, bet ir pokalbių metu sieks pažinti kiekvieno žaidėjo savianalizės ir savimonės vystymąsi. Mūsų futbolo mokykla, kaip oficialus A.C. Milan partneris, turėdama unikalias galimybes naudotis Milan laboratorijos naujausiomis technologijomis, galės vertinti kiekvieną savo sportininką konkrečioje augimo fazėje, registruojant jų pažangą ar pokyčius, kas suteiks galimybę treneriams pritaikyti mokymo programas atsižvelgiant į konkrečius savo sportininkų poreikius.