MILAN ACADEMY VILNIUS U-12 (2007 m.) Lietuvos čempionato TVARKARAŠTIS

2018 m. „Wellkid lygos“ Lietuvos vaikų U-12 (2007 m. gim. ) 9×9 futbolo čempionato Rytų regiono TVARKARAŠTIS

1. VILNIAUS FM
2. SK NEMENČINĖ
3. TFA MILANAS
4. FK GRANITAS-1
5. FK GRANITAS-2
6. FA ŽALGIRIETIS-1
7. FA ŽALGIRIETIS-2
8. FM ATEITIS-1
9. VISAGINO SC-1
10. FM ATEITIS-2
11. VISAGINO SC-2
12. UKMERGĖS SC
13. VFA GELEŽINIS VILKAS

I RATAS I- TURAS BALANDŽIO 28 D. (ŠEŠTADIENIS) , LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
1. 13.00 SK NEMENČINĖ – VFA GELEŽINIS VILKAS
2. 13.00 TFA MILANAS – UKMERGĖS SC
3. 13.00 FK GRANITAS-1 – VISAGINO SC-2
4. 14.00 FK GRANITAS-2 – FM ATEITIS-2
5. 14.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – VISAGINO SC-1
6. 14.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – FM ATEITIS-1
II- TURAS BALANDŽIO 28 D. (ŠEŠTADIENIS), LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
7. 15.00 VISAGINO SC-1 – FA ŽALGIRIETIS-2
8. 15.00 FM ATEITIS-2 – FA ŽALGIRIETIS-1
9. 15.00 VISAGINO SC-2 – FK GRANITAS-2
10. 16.00 UKMERGĖS SC – FK GRANITAS-1
11. 16.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – TFA MILANAS
12. 16.00 VILNIAUS FM – SK NEMENČINĖ
III- TURAS GEGUŽĖS 01 D. (ANTRADIENIS), LFF STADIONAS,VILNIUS, STADIONO 2
13. 16.00 TFA MILANAS – VILNIAUS FM
14. 16.00 FK GRANITAS-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
15. 16.00 FK GRANITAS-2 – UKMERGĖS SC
16. 17.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – VISAGINO SC-2
17. 17.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – FM ATEITIS-2
18. 17.00 FM ATEITIS-1 – VISAGINO SC-1
IV- TURAS GEGUŽĖS 01 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS, VILNIUS,STADIONO 2
19. 18.00 FM ATEITIS-2 – FM ATEITIS-1
20. 18.00 VISAGINO SC-2 – FA ŽALGIRIETIS-2
21. 18.00 UKMERGĖS SC – FA ŽALGIRIETIS-1
22. 19.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – FK GRANITAS-2
23. 19.00 VILNIAUS FM – FK GRANITAS-1
24. 19.00 SK NEMENČINĖ – TFA MILANAS
V- TURAS GEGUŽĖS 15 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
25. 17.00 FK GRANITAS-1 – SK NEMENČINĖ
26. 17.00 FK GRANITAS-2 – VILNIAUS FM
27. 17.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
28. 18.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – UKMERGĖS SC
29. 18.00 FM ATEITIS-1 – VISAGINO SC-2
30. 18.00 VISAGINO SC-1 – FM ATEITIS-2
VI- TURAS GEGUŽĖS 15 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
31. 19.00 VISAGINO SC-2 – VISAGIN0 SC-1
32. 19.00 UKMERGĖS SC – FM ATEITIS-1
33. 19.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – FA ŽALGIRIETIS-2
34. 00.00 VILNIAUS FM – FA ŽALGIRIETIS-1 (nukeltos į birželio 19 dieną )
35. 00.00 SK NEMENČINĖ – FK GRANITAS-2 (nukeltos į birželio 19 dieną)
36. 00.00 TFA MILANAS – FK GRANITAS-1 (nukeltos į birželio 19 dieną)
VII- TURAS GEGUŽĖS 29 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS, STADIONO 2
37. 14.00 FK GRANITAS-2 – TFA MILANAS
38. 14.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – SK NEMENČINĖ
39. 14.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – VILNIAUS FM
40. 15.00 FM ATEITIS-1 – VFA GELEŽINIS VILKAS
41. 15.00 VISAGINO SC-1 – UKMERGĖS SC
42. 15.00 FM ATEITIS-2 – VISAGINO SC-2
VIII- TURAS GEGUŽĖS 29 D. (ANTRADIENIS),LFF STADIONAS, VILNIUS,STADIONO 2
43. 16.00 UKMERGĖS SC – FM ATEITIS-2
44. 16.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – VISAGINO SC-1
45. 16.00 VILNIAUS FM – FM ATEITIS-1
46. 17.00 SK NEMENČINĖ – FA ŽALGIRIETIS-2
47. 17.00 TFA MILANAS – FA ŽALGIRIETIS-1
48. 17.00 FK GRANITAS-1 – FK GRANITAS-2
IX- TURAS BIRŽELIO 09 D.(ŠEŠTADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
49. 10.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – FK GRANITAS-1
50. 10.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – TFA MILANAS
51. 10.00 FM ATEITIS-1 – SK NEMENČINĖ
52. 11.00 VISAGINO SC-1 – VILNIAUS FM
53. 11.00 FM ATEITIS-2 – VFA GELEŽINIS VBILKAS
54. 11.00 VISAGINO SC-2 – UKMERGĖS SC
X- TURAS BIRŽELIO 09 D. (ŠEŠTADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS,STADIONO 2
55. 12.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – VISAGINO SC-2
56. 12.00 VILNIAUS FM – FM ATEITIS-2
57. 12.00 SK NEMENČINĖ – VISAGINO SC-1
58. 13.00 TFA MILANAS – FM ATEITIS-1
59. 13.00 FK GRANITAS-1 – FA ŽALGIRIETIS-2
60. 13.00 FK GRANITAS-2 – FA ŽALGIRIETIS-1
XI TURAS BIRŽELIO 12 D.(ANTRADIENIS),LFF STADIONAS,VILNIUS.STADIONO 2
61. 17.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – FK GRANITAS-2
62. 17.00 FM ATEITIS-1 – FK GRANITAS-1
63. 17.00 VISAGINO SC-1 – TFA MILANAS
64. 18.00 FM ATEITIS-2 – SK NEMENČINĖ
65. 18.00 VISAGINO SC-2 – VILNIAUS FM
66. 18.00 UKMERGĖS SC – VFA GELEŽINIS VILKAS
XII TURAS BIRŽELIO 12 D.(ANTRADIENIS),LFF STADIONAS, VILNIUS,STADIONO 2
67. 19.00 VILNIAUS FM – UKMERGĖS SC
68. 19.00 SK NEMENČINĖ – VISAGINO SC-2
69. 19.00 TFA MILANAS – FM ATEITIS-2
70. 16.00 FK GRANITAS-1 – VISAGINO SC-1 (nukeltos į birželio 19 dieną)
71. 16.00 FK GRANITAS-2 – FM ATEITIS-1 (nukeltos į birželio 19 dieną)
72. 16.00 FA ŽALGIRIETIS-1 – FA ŽALGIRIETIS-2 (nukeltos į birželio 19 dieną) XII TURAS BIRŽELIO 19 D.(ANTRADIENIS),FABIJONIŠKIŲ STADIONAS,VILNIUS, P.ŽADEIKOS 2
73. 10.00 FM ATEITIS-1 – FA ŽALGIRIETIS-1
74. 10.00 VISAGINO SC-1 – FK GRANITAS-2
75. 11.00 FM ATEITIS-2 – FK GRANITAS-1
76. 11.00 VISAGINO SC-2 – TFA MILANAS
77. 12.00 UKMERGĖS SC – SK NEMENČINĖ
78. 12.00 VFA GELEŽINIS VILKAS – VILNIAUS FM VI TURAS BIRŽELIO 19 D. (ANTRADIENIS),FABIJONIŠKIŲ STADIONAS,VILNIUS,P.ŽADEIKOS 2
34. 13.00 VILNIAUS FM – FA ŽALGIRIETIS-1
35. 13.00 SK NEMENČINĖ – FK GRANITAS-2
36. 14.00 TFA MILANAS – FK GRANITAS-1
XII TURAS BIRŽELIO 19 D. (ANTRADIENIS) FABIJONISKIŲ STADIONAS,VILNIUS,P.ŽADEIKOS 2
70. 15.30 FK GRANITAS-1 – VISAGINO SC-1
71. 15.00 FK GRANITAS-2 – FM ATEITIS-1
72. 15.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – FA ŽALGIRIETIS-2