MILAN ACADEMY VILNIUS U-13 (2006 m.) Lietuvos čempionato TVARKARAŠTIS

2018 m. „Wellkid lygos“ Lietuvos vaikų U-13 (2006 m. gim. ) 9×9 futbolo čempionato Rytų regiono TVARKARAŠTIS:

Dalyvių sąrašas:

1. FM ŽAIBAS
2. VILNIAUS FM -1
3. TFA MILANAS -1
4. FM ATEITIS-1
5. TFA MILANAS-2
6. FA ŽALGIRIETIS-1
7. VILNIAUS FM-2 – POLONIJA
8. FM ATEITIS-2
9. FA ŽALGIRIETIS-2

 

I RATAS I- TURAS BALANDŽIO 26 D. (KETVIRTADIENIS) LFF STADIONAS, VILNIUS, STADIONO 2
1. 16.00 VILNIAUS FM-1 – FA ŽALGIRIETIS-2
2. 16.00 TFA MILANAS-1 – FM ATEITIS-2
3. 17.00 FM ATEITIS-1 – VILNIAUS FM-2 – POLONIJA
4. 17.00 TFA MILANAS-2 – FA ŽALGIRIETIS-1
II- TURAS BALANDŽIO 26 D. (KETVIRTADIENIS) LFF STADIONAS, VILNIUS, STADIONO 2
5. 18.00 FM ATEITIS-2 – FM ATEITIS-1
6. 18.00 FA ŽALGIRIETIS-2 – TFA MILANAS-1
7. 19.00 FM ŽAIBAS – VILNIAUS FM-1
8. 19.00 VILNIAUS FM-2-POLONIJA – TFA MILANAS-2
III- TURAS GEGUŽĖS 02 D. (TREČIADIENIS),SENVAGĖS STADIONAS,VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
9. 14.30 TFA MILANAS-1 – FM ŽAIBAS
10. 14.30 FM ATEITIS-1 – FA ŽALGIRIETIS-2
11. 15.30 TFA MILANAS-2 – FM ATEITIS-2
12. 15.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – VILNIAUS FM-2-POLONIJA
IV- TURAS GEGUŽĖS 09 D. (TREČIADIENIS),SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
13. 14.30 FM ATEITIS-2 –FA ŽALGIRIETIS-1
14. 14.30 FA ŽALGIRIETIS-2 – TFA MILANAS-2
15. 15.30 FM ŽAIBAS – FM ATEITIS-1
16. 15.30 VILNIAUS FM-1 – TFA MILANAS-1
V- TURAS GEGUŽĖS 16 D. (TREČIADIENIS),SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
17. 14.30 FM ATEITIS-1 – VILNIAUS FM-1
18. 14.30 TFA MILANAS-2 – FM ŽAIBAS
19. 15.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – FA ŽALGIRIETIS-2
20. 15.30 VILNIAUS FM-2-POLONIJA – FM ATEITIS-2
VI TURAS GEGUŽĖS 23 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
21. 14.30 FA ŽALGIRIETIS-2 – VILNIAUS FM-2-POLONIJA
22. 14.30 FM ŽAIBAS – FA ŽALGIRIETIS-1
23. 15.30 VILNIAUS FM-1 – TFA MILANAS-2
24. 15.30 TFA MILANAS-2 – FM ATEITIS-1
VII TURAS GEGUŽĖS 30 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
25. 14.30 TFA MILANAS-2 – TFA MILANAS-1
26. 14.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – VILNIAUS FM-1
27. 15.30 VILNIAUS FM-2 POLONIJA – FM ŽAIBAS
28. 15.30 FM ATEITIS-2 – FA ŽALGIRIETIS-2
VIII TURAS BIRŽELIO 06 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
29. 14.30 FM ŽAIBAS – FM ATEITIS-2
30. 14.30 VILNIAUS FM-1 – VILNIAUS-2-POLONIJA
31. 15.30 TFA MILANAS-1 – FA ŽALGIRIETIS-1
32. 15.30 FM ATEITIS-1 – TFA MILANAS-2
IX TURAS BIRŽELIO 13 D. (TREČIADIENIS), SENVAGĖS STADIONAS, VILNIUS, ŠIRVINTŲ 80
33. 14.30 FA ŽALGIRIETIS-1 – FM ATEITIS-1
34. 14.30 VILNIAUS FM-2 POLONIJA – TFA MILANAS-1
35. 15.30 FM ATEITIS-2 – VILNIAUS FM-1
36. 15.30 FA ŽALGIRIETIS-2 –FM ŽAIBAS