Treneris DAVIDE CORTI

Tautybė
ita Italy

Gimęs 1972 m. Milane ir nuo 12 metų sportavęs A.C. Milan jaunimo departamente, įrodė esąs stiprus ir greitas gynėjas. Būdamas 19 metų debiutavo A.C. Milan pirmoje komandoje, tačiau netrukus ją paliko ir tęsė savo sportinę karjerą Empoli komandoje.
Davide, anksti priėmė sprendimą nutraukti savo profesionalią futbolininko karjerą ir pasirinko vaikų futbolo trenerio kryptį. 2004 m. išlaikęs UEFA B trenerio licenciją, jis vėl grįžo į A.C. Milan klubą naujoje rolėje, kaip Milan Junior Camp stovyklų techninis direktorius ir vadovavo A.C. Milan rengtose stovyklose Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Švedijoje, Azerbaidžiane, Kroatijoje, Serbijoje, Dubajuje, Kanadoje, Albanijoje ir Latvijoje.
2011 m. D.Corti, pagilinęs savo žinias Milano Cattolica Universitete, įgijo sporto psichologijos magistro laipsnį ir tapo vienu iš 11 prestižinės A.C. Milan akademijos supervaizerių. Nuo 2013 m. Davide Corti paskirtas pagrindiniu Vilniuje atidarytos A.C. Milan futbolo mokyklos – Talentų futbolo akademijos supervaizeriu.