Direktorius VIRMANTAS LEMEŽIS | DIREKTORIUS

Tautybė
ltu Lithuania

Gimęs 1980 m. savo sportinę profesionalaus futbolininko karjerą pradėjo 1997 m. Vilniaus “Geležinio Vilko” vyrų komandoje. Nuo 1998 m. prisijungęs prie Vilniaus “Žalgirio” futbolo klubo žaidėjų, didžiąją dalį savo karjeros praleido šiame lyderiaujančiame Lietuvos futbolo klube ir pelnė 31 įvartį. 2005 m. sirgalių buvo pripažintas geriausio Vilniaus „Žalgirio“ sezono žaidėju.

2009 m., nusprendęs baigti savo profesionalaus sportininko karjerą, Virmantas grįžo į Kėdainių FK “Nevėžis”, tarsi norėdamas atiduoti duoklę miestui, kuriame išėjo futbolininko pradžiamokslį. Nuo 2011 m. V.Lemežis prisijungė prie FK “Trakai”.

Savo karjeros metu Vimantas Lemežis žaidė Lietuvos jaunių iki 18 m. futbolo rinktinėje, Lietuvos jaunimo iki 21 m. futbolo rinktinėje, o 2003 m. buvo pakviestas į Lietuvos vyrų rinktinę, kurioje sužaidė dvejas varžybas.

Žaisdamas Virmantas aktyviai domėjosi trenerio darbo specifika ir turėjo galimybę semtis žinių apie trenerio darbo ypatumus iš vienų geriausių ir didžiulę patirtį turinčių Lietuvos specialistų – Armino Narbekovo, Sauliaus Širmelio, Igorio Pankratjevo, Virginijaus Liubšio. 2010 m. Vilniaus Edukologijos universitete apsigynęs sporto magistro laipsnį, V.Lemežis pradėjo dirbti FK “Trakai” vaikų treneriu.

2011 m. išklausęs FIFA trenerių kursus, kuriuos vedė olandų specialistas Piet Hamberg, nuo 2011 m. tris vasaras iš eilės gilinęs savo žinias Trakuose organizuojamose Milan Junior Camp stovyklose, 2013 m. pradėjo siekti UEFA B trenerio licencijos.

2014 m. įgijo UEFA trenerio B licenciją.