Startavusį futbolo treniruočių sezoną pasitinkame Talentų futbolo akademijos atsinaujimu!

Rugsėjo pradžioje prasidėjęs naujas futbolo treniruočių sezonas tampa nauju įkvėpimu Talentų futbolo akademijai. Nuo šiol – nauja futbolo metodologija, naujas žvilgsnis į rezultato siekimą,  ne tik futbolo aikštėje, bet ir visoje akademijos vystyme bei patogesnis procesų valdymas, kuris dar labiau suartins akademiją, auklėtinius ir jų tėvelius!

Dar viena džiugi naujiena – prie akademijos prisijungia du nauji savo srities profesionalai – vyriausiasis „Trakų“ treneris Kibu Vicuna ir jo asistentas Thomaszas Tchorzas. Jie tiesiogiai prisidės prie akademijos futbolo metodologijos vystymo bei palaikymo.

Jose Antonio Vicuna arba tiesiog Kibu Vicuna savo trenerio karjerą pradėjo Ispanijoje. Po to sekė vienuolikos metų darbo su stipriausiais Lenkijos futbolo klubais, dar vienus metus jis praleido stipriausioje Ispanijos lygoje – „La Liga“, kur treniravo CA „Osasuna“ komandą. Treneris turi UEFA A PRO licenciją, taip pat Ispanijos futbolo federacijoje veda taktikos seminarus treneriams, siekiantiems įgyti UEFA A PRO licenciją.

Apie Kibu pasakoja dabartinis Madrido „Real“ vyriausiasis treneris, vaikystės „Trakų“ stratego draugas  Julenas Lopetegui bei Londono „Chelsea“ komandos žaidėjas Cesaras Azpilicueta.

Thomaszas Tchorz yra futbolo specialistas – analitikas, baigęs MBA sporto vadybos mokslus Olandijoje, taip pat dirbęs bei specializavęsis Krokuvos „Wisla“, Varšuvos „Legia“ bei Lisabonos CF „Belenenses“ klubuose. Thomaszas taip pat yra dviejų knygų apie futbolo strategijos vystymą autorius.

 

„Nuo šiol atsinaujina Trakų klubo struktūra, o komandai jaunąją pamainą ruoš Talentų futbolo akademija. Akademijoje dirbs aukščiausio lygio specialistai, kurie su naujausių technologijų pagalba įdiegs ir palaikys visą treniruočių procesą čia ir dabar. Atsžvelgdami į klubo struktūros pokyčius nusprendėme atsisakyti Milan vardo. Tokį sprendimą įtakojo ir FIFA rekomendacijos, pagal kurias dviejų profesionalių klubų bendradarbiavimas gali būti traktuojamas, kaip interesų konfliktas, pvz. jei mūsų komanda susitiktų su Milan tarptautiniuose turnyruose, o taip galėjo nutikti jau praeitais metais jei būtumėme įveikę Europos lygos 3-čią etapą. Tikime, kad nauji pokyčiai palies visą mūsų akademijos šeimą iš gerosios pusės.“ – sakė akademijos direktorius Virmantas Lemežis

Jau netrukus kviesime visą akademijos bendruomenę susitikti ir detaliau supažindinsime su naujais akademijos žmonėmis, idėjomis bei darbais!