Talentų futbolo akademijos komandos vyksta į Milaną!

Norime pasidžiaugti, kad  balandžio 11 – 18 dienomis, net trys Akademijos komandos vyks į Milaną, kur ne tik dalyvaus futbolo turnyre, bet net gi stebės laukiamiausią miesto derbį tarp AC Milan – Milan Inter!

Berniukai gimę 2008 m.,  2007 m. ir 2006 m. Milane dalyvaus futbolo turnyre, kur jėgas išbandys su Italijos, Ispanijos, Kanados, Kolumbijos, Kipro,  Vokietijos bendraamžiais!

O vyšnaite ant torto šiai nuostabiai kelionei bus įspūdingas ir analogų neturintis miesto derbis tarp AC Milan ir Milan Inter, kurias vyksime stebėti tieisiai į stadioną, kuris be jokios abejonės bus sausakimšas! Tai bus ko gero įsimintiniausia gyvenimo kelionė visiems vykstantiems! Pastarasis derbis pasibaigė lygiosiomis 2:2, viskas klostėsi štai taip: https://www.youtube.com/watch?v=UD5u_wmaXts . Atkreipkite dėmesį kokia atmosfera mūsų laukia stadione!

Vykdami į Italiją sustojimo metu Vokietijoje sužaisime draugiškas rungtynes, su vietos SC BOREA Dresden vaikų futbolo komandomis. Todėl kelionė žada būti ne tik nepaprastai įdomi, bet ir suteiks neįkainojąmą patirtį Jauniesiems futbolinkams.