TFA AC Milano akademijos stovykloje dalyvaus Treneris iš AC Milan futbolo klubo, Fabio Vannoni!

Jau tradicinėje Vilniaus Talentų futbolo akademijos vasaros stovykloje, kuri vyks Trakų miesto centriniame stadione, dalyvaus ir Italijos grandų AC Milan Techninis Direktorius Fabio Vannoni.

Stovykla vyks rugpjūčio 21 – 25 dienomis. AC Milan futbolo klubo paskirtas techninis Direktorius kuruos stovyklą ir sieks savo žinias perteikti tiek akademijos treneriams, tiek būsimiems stovyklos dalyviams. Stovyklų metu akademijos treneriai yra apmokomi, jiems suteikiamos žinios apie naujausias kryptis, treniravimo taškus,  AC Milan futbolo akademijoje, diskutuojama, aiškinamasi kaip treniruotes padaryti ne tik smagias, bet ir efektyvias, žaidėjams padėti parodyti geriausias savo savybes ir mėgautis tuo ką darome aikštėje. Tai puiki galimybė mums kartu augti tiek kaip žaidėjams, tiek kaip asmenybėms.

Būdamas treneriu, Fabio yra dirbęs Portugalijos ,, Vitoria Setubal FC“ , Anglijos ,,West Bromwich Albion“ , ,,Wolverhampton FC “ , Nottingham Forest FC “ , Austrijos ,,SK Surm Graz “ , Švedijos ,, MALMO FF “ , Italijoje  ,, Atlanta BS, Torino FC “  , šiuo metu yra AC Milan techninis Direktorius. 

 

Stovykloje taip pat turėsime puikių pramogų, mokinsimės Italų kalbos pagrindų, maudysimės baseine, šalia esančiame ežere, bendrausime su profesionaliais FK ,,Trakai“ žaidėjais!

Registracija į stovyklą: Marius@tfamilanas.lt ; +37063869781 ;