TFA Milan 2003-2004 Rugpjūčio 28 d. pradeda Lietuvos futbolo čempionato kovas!

Pirmąsias artėjančio sezono rungtynes TFA Milan 2003/2004 žais jau šį sekmadienį, rugpjūčio 28 dieną, prieš Vilniaus FM, 13:30 Fabijoniškių futbolo stadione. Prieš artėjančias rungtynes trumpai pakalbinome komandos trenerį Valdemarą Šaveiko.

Treneri, artėja pirmosios čempionato rungtynės. Kokiomis nuotaikomis pradedate naująjį sezoną?

Artėjant čempionato startui nuotaikos yra dvejopos, visų pirma tai keista, kad čempionato pradžia užklupo netikėtai, nes pusę komandos dar atostogauja ir nėra grįžę į treniruočių procesą, nežinau kaip jie atrodys rungtynėse po trijų mėnesių atostogų, Džiugina tai, kad žaidėjai, kurie   jau grįžę po atostogų  yra labai motyvuoti ir stengiasi treniruotėse. Jaučiasi, kad vaikinai yra pasiilgę futbolo.

Ar turite netekčių komandoje ir ar yra atvykusių naujų žaidėjų?

Komandoje netekčių ir naujų žaidėjų santykis labai labai panašus, keletą jaunesnių žaidėjų (2004 metų) paliko mūsų komandą, o du žaidėjai 2003 metų atėjo, kaip jiems seksis matysime sezono eigoje.

Kaip vertinate savo galimybes pakovoti dėl medalių?

Dėl medalių kova bus labai sunki, kadangi iš formato 9 x 9 turime persiorentuoti į formatą 11 x 11, o patirties turime labai nedaug, bet kovosime. Pažadame, akd lengva prieš mus niekam nebus.  Taip pat turime spragą vartininko pozicijoje, kuri yra labai svarbi. Mažesniuose vartuose galėjo stovėti žaidėjas, dideliuose vartuose reikalingas patyręs vartininkas, tad bandome spręsti šią problemą ir tikimės viskas išsispręs sezono eigoje. Reikėtų nepamiršti, kad komanda gyvuoja vos keletą metų, kai kurie vaikinai lanko futbolo treniruotes vos metus, o save jau išmėgins didžiajam futbole. Todėl lengva tikrai nebus.

Kokius sezono tikslus sau keliate?

Mūsų sezono tikslai yra mėgutis futbolu. Suteiksime galimybę visiems komandos vaikinams pajusti rungtynių jaudulį. Rezultatams pagrindinio vaidmens tikrai neskirsime. Darbas treniruotėse, futbolo džiaugsmas ir rungtynių jaudulys bus trys mūsų pagrindiniai tikslai.

Jūs esate tarpinė akademijos komanda tarp vaikų ir Trakų B komandos, kuri rungtyniauja suagusiųjų I lygoje, ar yrakomandoje  berniuku, kuriuos po keletos metų galėtute drąsiai rekomenduoti Trakų antrosios komandos treneriui kaip perspektyvius žaidėjus?

Dėl Trakų B komandos dar ankstoka kalbėti, bet aš tikiu, kad pas mus yra talentingų žaidėjų, kurie po metų ar dviejų galėtų prisijungti prie Trakų B komandos treniruočių proceso. Kad rekomenduočiau vieną ar kitą žaidėją Trakų B komandos treneriui, tam reikia įdėti dar daug daug daug sunkaus komandinio ir individualaus darbo.

Treneriui ir komandai linkime didžiausios sėkmės artėjančiame sezone!